اسپکتروفتومتر FTIR

شرکت زیگ دانش اهورا افتخار واردات و فروش تجهیزات آنالیز دستگاهی در کشور دارد.

تقریبا کلیه آزمایشگاه های تحقیقاتی و کنترل کیفی نیازمند یک اسپکتروفتومتر FT IR می باشد،  FTIR اسپکتروفتومتر بر اساس یک تبدیل فوریه جذب و عبور پرتو مادون قرمز در مواد با قابلیت برهمکنش با امواج IR می باشد.

اسپکتروفتومتر FT IR یک آنالایزر اپتیکی و مکانیکی می باشد، FTIR اسپکتروفتومتر از قطعات اپتیکی مثل دتکتور، منابع نوری IR ، قطعات اپتیکی و اینترفرومتر تشکیل شده است.

 اسپکترومتر FT IR دارای قابلیت ارائه دقیقترین آنالیزهای کمی و کیفی برای کاربر می باشد، اسپکترومتر FTIR برای گسترده وسیعی از مواد شامل جامد، گاز و مایع استفاده می شود. وجود سیستم های پیشرفته جانبی از جمله ATR از مهمترین ویژگی های یک طیف سنج مادون قرمز می باشد.

 محصولات اسپکتروفتومتر FT IR دارای کاربرد گسترده ای در کلیه آزمایشگاهی های کنترل کیفی و تحقیقاتی مرتبط با صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی، دارویی، شیمی، صنایع معدنی، پزشکی و ... می باشند.

 با توجه به حضور تجهیزات اپتیکی و مکانیکی،  اسپکتروفتومتر FT IR نیازمند دقیقترین خدمات فنی و مهندسی در قالب خدمات پس از فروش حرفه ای می باشد.

شرکت های Agilent، PerkinElmer،  Shimadzu، Thermo و Bruker بزرگترین شرکت های تولید کننده اسپکتروفتومتر FTIR می باشند که فروش حجم عمده محصولات اسپکتروفتومتر FT IR در جهان را عهده دار می باشند. استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات اپتیکی در محصولات اسپکتروفتومتر FT-IR این شرکت ها سبب شده است که محصولات این کمپانی ها دارای بالاترین عملکرد آنالیزی باشند. 

123مجموع 46 محصول
123مجموع 46 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر