دانه های سیلیکاژل

سیلیکاژل Silica Gel یک فرم بی شکل از دی اکسید سیلیکون است که به صورت مصنوعی به صورت گرانول های سخت نامنظم ( بدلیل داشتن ظاهر بلوری به عنوان بلورهای سیلیکا ژل هم شناخته می شود ) یا دانه ها یا مهره های معمولی سخت به عنوان دانه های سیلیکا ژل تولید می شود. دانه های سیلیکاژل یک ساختار پوشیده از میکرو حفرات متصل به هم دارد که سطح بسیار بالا 800 متر مربع در هر گرم را ارائه می دهد.

سیلیکاژل Silica Gel یک جاذب بسیار فعال است که در طیف گسترده ای از اندازه های مش و در صنایع مختلف کاربرد دارد. سیلیکاژل یک ماده غیر خورنده، بدون بو، بدون مزه، غیر سمی و خنثی است. سیلیکاژل یک فرم بسیار متخلخل سیلیکا است که دارای سطح داخلی بسیار بالایی می باشد. سیلیکاژل Silica Gel هیچ واکنش شیمیایی را در طول جذب انجام نمی دهد و هیچ محصولی را ایجاد نمی کند. سیلیکاژل Silica Gel غیر قابل اشتعال است و اندازه یا شکل آن تغییر نمی کند. حتی زمانی که ژل سیلیکا در آب غوطه ور شده باشد، می توان آن را براحتی خشک کرد. سیلیکا ژل اولیه شامل سیلیکاژل نوع  A، سیلیکاژل نوع  B، سیلیکاژل نوع C و غیره می باشد. سیلیکا ژل بعنوان خشک کن نیز استفاده می شود. همچنین سیلیکا ژل برای استفاده خاص، به ویژه ستون کروماتوگرافی سیلیکا ژل ارائه می شود.

شرکت زیگ دانش اهورا بعنوان یکی از تامین کنندگان سیلیکاژل از معتبرترین شرکت های سازنده سیلیکاژل در جهان می باشد. فروش سیلیکاژل شرکت های معتبر توسط شرکت زیگ دانش اهورا صورت می پذیرد.

1مجموع 6 محصول
1مجموع 6 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر