میکروسکوپ الکترونی روبشی نشر میدانی FESEM

میکروسکوپ الکترونی روبشی انتشار میدانی Field Emission Scanning Electron Microscope رایج ترین میکروسکوپ الکترونی است که توسط تفنگ الکترونی با بمباران کردن سطح نمونه عمل کرده و ساختار تشکیل دهنده نمونه را مورد مطالعه و بررسی قرار می دهد. میکروسکوپ الکترونی بدلیل دارا بودن تفنگ الکترونی و برخورد پرتو الکترونی به نمونه ، از قدرت تفکیک بالاتری نسبت به میکروسکوپ نوری برای بزرگنمایی تصاویر برخوردار بوده و تصاویر را با عمق میدان بسیار بزرگ تری نشان می دهد.

میکروسکوپ الکترونی روبشی گسیل میدانی FE-SEM نوعی میکروسکوپ الکترونی روبشی SEM است که دارای تفنگ الکترونی انتشار میدانی می باشد. تفنگ الکترونی گسیل میدانی به انرژی حرارتی برای غلبه بر پتانسیل سطحی نیازی ندارد و با اعمال میدان الکتریکی بسیار بالا به سطح نمونه ، الکترون ها را از سطح جدا می کند.

میکروسکوپ الکترونی روبشی انتشار میدانی FESEM تصاویری واضح تر با رزولوشن بالاتر را فراهم می کند و اثرات منفی الکترواستاتیکی بر تصاویر تهیه شده با میکروسکوپ الکترونی روبشی گسیل میدانی FE-SEM کمتر می باشد.

میکروسکوپ الکترونی روبشی نشر میدانی Field Emission نسبت به میکروسکوپ الکترونی روبشی sem رزولوشن بهتری را در ولتاژهای پایین تر ارائه می دهد.

میکروسکوپ الکترونی روبشی گسیل میدانی FESEM برای تصویربرداری نانو ذرات مناسب می باشد.

امروزه محصولات میکروسکوپ الکترونی روبشی نشر میدانی FESEM تولید شده در شرکت های معتبر تولید محصولات High-Tech در دنیا نظیر Jeol و TESCAN سهم بزرگی از بازار این محصولات را به خود اختصاص داده است.

1مجموع 8 محصول
1مجموع 8 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر