پلاسما جفت شده القایی ICP

اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICP از جمله تجهیزات آنالیتیکال آزمایشگاهی است که اتمیزه شدن عناصر در آن توسط محیط گرم پلاسما ایجاد شده توسط گاز خنثی صورت می گیرد.

 اجزای تشکیل دهنده اسپکترومتر پلاسما جفت شده القایی ICP شامل منبع مشعل ، سیم پیچ القایی ، ژنراتور امواج رادیویی ، مونوکروماتور ، فتومولتی پلیر و دتکتور می باشد.

 اسپکتروسکوپی پلاسما جفت شده القایی ICP از روش های استاندارد در آزمایشگاه های تجزیه است که برای آنالیز بیشتر عناصر مورد استفاده قرار می گیرد. از محصولات اسپکتروفتومتر پلاسما کوپل شده القایی ICP برای تعیین نوع و غلظت عناصر مختلف استفاده می شود.

 اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICP در کاربردهای زمین شناسی ، زیست شناسی ، پلیمر ، داروسازی ، پزشکی و کاربردهای صنعتی استفاده می شود.

 در حال حاضر فروش محصولات اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICP بطور عمده ای در کنترل شرکت های Agilent، PerkinElmer،  Shimadzu ، Thermo و Hitachi می باشد. محصولات کمپانی های فوق تقریبا برای تمامی کاربردهای تخصصی یک اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICP طراحی شده و کلیه تجهیزات جانبی یک اسپکترومتر پلاسما جفت شده القایی ICP را پوشش می دهد. 

1مجموع 9 محصول
1مجموع 9 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر